.
Menu Close

++7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО ВАНИЛА И ВИШНА 80 ГР

SKU: 07111610
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =36.25ДЕН

%31
42 ден
29 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

КРОАСАН
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,РАСТИТЕЛНИ МАСЛА,ШЕКЕР,ГЛИКОЗА,ФРУКТОЗЕН СИРУП,КВАСЕЦ,СОЛ,СТАБИЛИЗАТОР,РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛИНА,ПОЛНЕЊЕ СО ВКУС НА ВАНИЛА 17%,ВИШНА ПОЛНЕЊЕ 11%,ВИШНИ 30%
120 ДЕНА
АМБИЕНТАЛЕН ДО 20 СТЕПЕНИ
ЧИПИТА-БУГАРИЈА
КОЛОД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*