.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХРАНА ЗА БЕБЕ

View as Grid List
Сортирајте
Прикажи по страна
Слика од ХИП ПИЛЕШКО СО ОРИЗ И КРЕМ ОД ЗЕЛЕНЧУК 190ГР.

ХИП ПИЛЕШКО СО ОРИЗ И КРЕМ ОД ЗЕЛЕНЧУК 190ГР.

20 Поени
92 ден 84 ден
Слика од ХИП ЖИТАРИЦИ СО СЛИВА 250ГР

ХИП ЖИТАРИЦИ СО СЛИВА 250ГР

197 ден
Слика од ХИП ОРГАНСКА ЖИТНА КАШИЧКА-МУЛТИЦЕРЕАЛИА 200ГР

ХИП ОРГАНСКА ЖИТНА КАШИЧКА-МУЛТИЦЕРЕАЛИА 200ГР

129 ден
Слика од ХИПП ОБРОК ПЧЕНКА СО КОМПИРИ И МИСИРКА 190ГР

ХИПП ОБРОК ПЧЕНКА СО КОМПИРИ И МИСИРКА 190ГР

20 Поени
92 ден 84 ден
Слика од ХИПП ЖИТАРКИ СО ЈАБОЛКО,БАНАНА И  МАЛИНА 100Г

ХИПП ЖИТАРКИ СО ЈАБОЛКО,БАНАНА И МАЛИНА 100Г

59 ден
Слика од ХИП ТЕЛЕШКИ ОБРОК СО ОРИЗ И МОРКОВ 190ГР

ХИП ТЕЛЕШКИ ОБРОК СО ОРИЗ И МОРКОВ 190ГР

20 Поени
92 ден 84 ден
Слика од ХИПП ОБРОК ЈАГНЕШКО СО КОМПИР И МОРКОВ 190ГР

ХИПП ОБРОК ЈАГНЕШКО СО КОМПИР И МОРКОВ 190ГР

20 Поени
92 ден 84 ден
Слика од ХИПП КАША СЛИВА 125ГР

ХИПП КАША СЛИВА 125ГР

65 ден
Слика од ХИПП КАША ЈАГОДА, БАНАНА И ЈАБОЛКО 100ГР

ХИПП КАША ЈАГОДА, БАНАНА И ЈАБОЛКО 100ГР

59 ден
Слика од ХИПП КАША БЕБИ КЕКС СО ЈАБОЛКО 190ГР

ХИПП КАША БЕБИ КЕКС СО ЈАБОЛКО 190ГР

89 ден