.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДЕСЕРТИ

View as Grid List
Сортирајте
Прикажи по страна
Слика од САНДЕЈ БАКЛАВА СО ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ 350Г

САНДЕЈ БАКЛАВА СО ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ 350Г

169 ден
Слика од САНДЕЈ БАКЛАВА 500Г

САНДЕЈ БАКЛАВА 500Г

169 ден
Слика од САНДЕЈ КОКОС КОЦКИ ЧУПАВЦИ 350Г

САНДЕЈ КОКОС КОЦКИ ЧУПАВЦИ 350Г

136 ден
Слика од САНДЕЈ КАДАИФ 400Г

САНДЕЈ КАДАИФ 400Г

172 ден
Слика од БАЈАДЕРА

БАЈАДЕРА

23 ден
Слика од БАКЛАВА КОЦКА  КГ

БАКЛАВА КОЦКА КГ

450 ден
Слика од БАКЛАВА КУСО СЕЦКАНА КГ

БАКЛАВА КУСО СЕЦКАНА КГ

450 ден
Слика од БАКЛАВА  СО ЛЕШНИК

БАКЛАВА СО ЛЕШНИК

600 ден
Слика од БАКЛАВА СО  ФСТАК КГ

БАКЛАВА СО ФСТАК КГ

800 ден
Слика од БОМБИЦА 150Г

БОМБИЦА 150Г

45 ден
Слика од ГРКЛАН 95Г

ГРКЛАН 95Г

65 ден
Слика од ЕКЛЕР  ОВОШЕН

ЕКЛЕР ОВОШЕН

50 ден
Слика од ЕКЛЕРИ КГ

ЕКЛЕРИ КГ

395 ден
Слика од КАДАИФ  КГ

КАДАИФ КГ

360 ден
Слика од КОНУС 85Г

КОНУС 85Г

65 ден