.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЧОКОЛАДИ И ЧОКОЛАДНИ БАРОВИ

View as Grid List
Сортирајте
Прикажи по страна
Филтрирајте по атрибути
Слика од 7 ДЕЈС КЕЈК БАР КАКАО 5Х32Г

7 ДЕЈС КЕЈК БАР КАКАО 5Х32Г

54 ден
Слика од 7 ДЕЈС КЕЈК БАР ВАНИЛА 5Х32Г

7 ДЕЈС КЕЈК БАР ВАНИЛА 5Х32Г

54 ден
Слика од АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 200 ГР

АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 200 ГР

50 Поени
219 ден 190 ден
Слика од АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 400 ГР

АФТЕР ЕЈТ КЛАСИК 400 ГР

402 ден
Слика од АЛБЕНИ 56 ГР

АЛБЕНИ 56 ГР

25 ден
Слика од АЛБЕНИ ТАНЕ ТАНЕ 67 ГР

АЛБЕНИ ТАНЕ ТАНЕ 67 ГР

45 ден
Слика од ЕВРОПА ЧОКОЛАДА АНА ТЕМНО СО БАДЕМИ 150Г

ЕВРОПА ЧОКОЛАДА АНА ТЕМНО СО БАДЕМИ 150Г

115 ден
Слика од АНТИОКСИДАНС БАР СО ЧОКО ПРЕЛИВ 180 ГР

АНТИОКСИДАНС БАР СО ЧОКО ПРЕЛИВ 180 ГР

20 Поени
92 ден 80 ден
Слика од АТЛАНТИС БОНБОЊЕРА 230 ГР

АТЛАНТИС БОНБОЊЕРА 230 ГР

165 ден 149 ден
Слика од АТЛАНТИС БОНБОЊЕРА ДАРК 200Г

АТЛАНТИС БОНБОЊЕРА ДАРК 200Г

122 ден