.
Menu Close

++МИЛКА ЧОКОЛАДА ТОПЕН ЛЕШНИК 80 ГР

SKU: 07041854
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =66.25ДЕН

%23
69 ден
53 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА СО АЛПСКО МЛЕКО СО ПАСТА ОД ЛЕШНИЦИ
ШЕЌЕР, КАКО ПУТЕР, ПАСТА ОД ЛЕШНИЦИ (13%) , ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, КАКАО МАСА, СУРУТКА ВО ПРАВ (МЛЕКО) , МЛЕЧНА МАСТ, ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН) , АРОМА. МЛЕЧНАТА ЧОКОЛАДА СОДРЖИ КАКАО ДЕЛОВИ МИНИМУМ 30%. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ДРУГО ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И ПЧЕНИЦА
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЕУ
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*