.
Menu Close

++МИЛКА ЧОКОЛАДА ЛЕШНИЦИ 80Г

SKU: 07041857
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =66.25ДЕН

%23
69 ден
53 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДО
МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА СО АЛПСКО МЛЕКО СО КРШЕНИ ЛЕШНИЦИ.СОСТОЈЌИ: ШЕЌЕР, ЛЕШНИЦИ, КАКО ПУТЕР,ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, КАКАОМАСА, СУРУТКА ВО ПРАВ(ОД МЛЕКО), МЛЕЧНА МАСТ,ЕМУЛГАТОРИ(СОЈА ЛЕЦИТИН),ПРИРОДНА АРОМА. БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ И ВЕШТАЧКИ БОИ.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ДРУГО ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И ПЧЕНИЦА
275
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
МОНДЕЛЕЗ
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*