.
Menu Close

++МИЛКА ЧОКОЛАДА АЛПСКО МЛЕКО 80Г

SKU: 07041852
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =66.25ДЕН

%23
69 ден
53 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДО
ШЕЌЕР, КАКО ПУТЕР, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ , КАКАКО МАСА, СУРУТКА ВО ПРАВ ( МЛЕКО) МЛАЧНА МАСТ, ПАСТА ОД ЛЕШНИЦИ, ЕМУЛГАТОРИ ( СОЈА ЛЕЦИТИН) ПРИРОДНА АРОМА. БЕ КОНЗЕРВАНСИ И ВЕШТАЧКИ БОИ. МЛЕЧНОТО ЧОКОЛАДО СОДРЖИ НАЈМАЛКУ 30% СУВИ ДЕЛОВИ ОД КАКАКО МАТЕРИЈАЛИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ДРУГО ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И ПЧЕНИЦА.
365
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЕУ
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*