.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ КЛЕАНИНГ КРЕМА ЦИТРУС 500МЛ

SKU: 31100055
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Абразивен сретство
Kalcijum karbonat, PPG-4, fenoksietanol, polimetil metalkrilat, etanolamin, mirisi, natrijum benzoat
2 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*