.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РОРАКС ПОВЕР ГРАНУЛАР 60Г

SKU: 31100048
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ГРАНУЛИ ЗА ОДВОД-средство за одзатнување на цевки
> 30% natrium hidroksid, natrium hlorid, 5-15% natrium sulfat, natrium nitrat, <0,1% natrium glukonat.
2 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*