.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОДЕРМ 50МЛ

SKU: 35320126
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крема за нега на осетлива бебешка кожа
Aqua, vazelinum album, lanolin, parafinum liquidum, glycerine, glycearyl oleate, Calenduae officinalis (0,1%), Cera Microcristalina, D-panthenol 2 bromo-2-Nitropropane-1,3-diol, parfum
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Интер Козметик ЛТП за Данаи Фарм
Интер Козметик ЛТП за Данаи Фарм

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*