.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРИМА ПАК АЛ. ФОЛИЈА 10М.

SKU: 32110043
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прима Пак Алуминиумска Фолија 10м Цврста Алуминиумска Фолија погодна за складирање и подготовка на храна. Со нејзината силна структура таа е особено отпорна од кинење и висока топлина. Храната ја одржува вкусна и топла. Не чувајте кисела и солена храна во алуминиумската фолија. Не е погодна за користење на температура над 220°С. Да се чува подалеку од дофат на деца.
Алуминиумска Фолија
неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Мелитта Група Германија
Новатекс Дооел, ул.Скупи 1а бр.13, Скопје, РСМ. Тел: 02/3097-153.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*