.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРИБОР ЗА ЈАДЕЊЕ (ВИЛУШКА, НОЖ И ЛАЖИЦА) 18/1

SKU: 32070605
Достапност: На залиха
155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Био дрвен прибор за јадење од 6 вилушки, 6 ножеви и 6 лажици;
Бренд: Дуни; ЕCOECHO; Материјал: Брезово дрво; Компостабилни, FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

82 ден
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

43 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ЦИОБАР ТОПЛО ЧОКОЛАДО 25Г

ДР. ЕТКЕР ЦИОБАР ТОПЛО ЧОКОЛАДО 25Г

19 ден