.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ ЕKСПРЕС ЛАТЕ МАКИАТО 250МЛ

SKU: 03220170
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =35.6ДЕН

%37
119 ден
75 ден
16.04.2024 - 30.04.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ГОТОВО КАФЕ
ПОЛНОМАСНО МЛЕКО 49.6%, СМЕСА ОД КАФЕ 42%, (ВОДА, РАСТВОРЛИВО КАФЕ 0.8%, ) ШЕЌЕР, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО 1.9%, ГЛИКОЗЕН СИРУП, РЕГУЛАТОРИ НА КИСЕЛОСТ ( Е500 Е332) , ЗГУСНИВАЧИ ( Е460 Е 466 Е 407) АРОМА
ОЗНАЧАН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*