.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МР.ПРОПЕР СПРЕЈ УНИВЕРЗАЛНО СРЕТСТВО 750 МЛ.

SKU: 30620441
Достапност: На залиха
152 ден 105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Универзално сретство за чистење
<5% anionic surfactants, chlorine-based bleaching agents, perfume, Linalool.
24 месеци
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
P&G Италија
Нелт Ст Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*