.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЕРФРИ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ ФРЕШ 58

SKU: 31060345
Достапност: На залиха
194 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

секојдневни влошки со екстракт од памук
100% памучна обвивка
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*