.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ БЛУ ЕНЏЛ 2600 МЛ

SKU: 30310571
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =12.88ДЕН

335 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ ЗА АЛИШТА СОФТ КОТОН 2600 МЛ
Состав:5-15% катјонски сурфактанти.Содржи конзерванси(Phenoxyethanol,Benzisothiazolinone)мирис
Рок на употреба:18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
Производител:БЕОХЕМИЈА ДОО, БЕЛГРАД, Р.СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ, КОЛЕШИНО БР.6, СТРУМИЦА, РМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*