.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЈБИ КЕАР ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ КАМИЛИЦИ 72/1

SKU: 31030115
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влазжни марамици
Aqua, Glycerin, Glucerin, Polysorbate-20, Alantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower extract, Pnenoxyethanol, Sodium Benzoaate, Parfum, Potassium Sorbate, Citric Acid
24 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*