.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

БЕКУТАН ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 50/1 ВИТЕЗИ,ПРИНЦЕЗИ

SKU: 31030513
Достапност: На залиха
69 ден 59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влажни марамици
Вода, Феноксиетанол, Цетерил изононаноат, Глицерин, PPG-1-PEG-9 лаурил гликол етер, Цетеарет-12, Цетерил алкохол, Парфем, Бензоева киселина, Глицерил стеарат, Цетил паламитат, Натриум, полиакрилат, Дехидрооцетна киселина, Цетеарет-20, Лимонска киселина,Camomilla Recutita екстракт, Бензил алкохол, Цинамил алкохол, Цитронелол, Кумарин, Гераниол, Линалол, d-Лимонен,2-(4-tert-Бутилбензил)пропионалдехид,3-Метил-4-(2,6,6-три-метил-2 циклохексан-1-ил)3-бутен-2-он
2 год од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Сапро, Турција
Алкалоид А.Д. Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*