.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈХ ЏИН ТОНИК КОКТЕЛ ЛИМ. 0.5Л

SKU: 02700411
Достапност: На залиха
98 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
џин
Вода 76.59%,фруктоза-гликоза сируп 9.5%,Јохан Фреитаг ЏИН 13%,јаглерод диоксид 0.5%,регулатор на киселост 0.3%,ароми(вклучувајки и арома на кинин)0.1%,конзерванс 0.01%
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
AS"Cesu alus" Cesis,Latvija
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*