.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ АДВАНС ВАЈТ ЈАГЛЕН 75МЛ

SKU: 34010707
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =193.33ДЕН

145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ADVANCED WHITE CARCOAL ПАСТА ЗА ЗАБИ СО СМАРТ-ПЕНА И АКТИВЕН ЈАГЛЕН КЛИНИЧКИ ДОКАЖАНО Е ДЕКА ЕФИКАСНО ГИ ОТСТРАНУВА ПОВРШИНСКИТЕ ДАМКИ, ЈА ОБНОВУВА ПРИРОДНАТА БЕЛИНА НА ЗАБИТЕ КАКО БИ ДОБИЛЕ ПОБЕЛИ ЗАБИ ЗА 10 ДЕНА. СПРЕЧУВА ПОЈАВА НА НОВИ ДАМКИ, ТАКА ШТО ВАШИТЕ ЗАБИ ОСТАНУВААТ ПОБЕЛИ ПОДОЛГО ВРЕМЕ.ГО ОСВЕЖУВА ЗДИВОТ.СЕ БОРИ ПРОТИВ КАРИЕСОТ И ГО ОТСТРАНУВА ПЛАКОТ. НЕЖНА СПРЕМА ГЛЕЃТА ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА.
ВОДА, СОРБИТОЛ, ХИДРИРАН СИЛИЦИУМ, ПЕГ-12, ТЕТРАКАЛИУМ ПИРОФОСФАТ, НАТРИУМ ЛАУРИЛ СУЛФАТ, АРОМА, КАЛИУМ ХИДРОКСИД, ЦЕЛУЛОЗНА ГУМА, ФОСФОРНА КИСЕЛИНА, КОКАМИДОПРОПИЛ БЕТАИН, НАТРИУМ ФЛУОРИД, НАТРИУМ САХАРИН, КСАНТАНОВА ГУМА, ЈАГЛЕН ВО ПРАВ, ЛИМОНЕНЕ, ЦИ 74160.
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВЕ
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО - СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*