.
Menu Close

ЈАНА ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА ПЕТ 1.5Л

SKU: 08030135
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =6.13ДЕН

92 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЛЕДЕН ЧАЈ
ВОДА,ШЕЌЕР,КОНЦЕНТРИРАН СОК ОД ПРАСКА(3%),ЕКСТРАКТ ОД ЧАЈ(0,05%),АРОМА,КИСЕЛИНА:ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, АНТИОКСИДАНС:АСКОРБИНСКА КИСЕЛИНА,БОЈА:Е150Д. ПАСТЕРИЗИРАНО
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖА

ЈАМНИЦА ПЛУС Д.О.О, ГЕТАЛДИЧЕВА 3,10000 ЗАГРЕБ ХРВАТСКА
АВТ ИНТЕНАТИОНАЛ ДОО СКОПЈЕ, УЛ.808 БР.3,СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*