.
Menu Close

ЈАНА ЛЕДЕН ЧАЈ МАЛИНА-ХИБИСКУС ПЕТ 1.5Л

SKU: 08030313
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =6.13ДЕН

92 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Леден Чај

вода,шеќер,природна арома,концентриран сок од малина(1%),концентрат од морков,киселина:лимонска киселина,регулатор на киселост:Е331,екстракт од хибискус(0,01%),засладувач:стевиол гликозиди.Пастеризирано

Рок на траење: втиснат на амбалажата

Јамница плус д.о.о, Геталдичева 3,10000 Загреб Хрватска

АВТ Интенатионал доо Скопје, ул.808 бр.3,Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*