.
Menu Close

СЕТ ПАРАДОНТАКС УЛТРА КЛИН ДУО ПАК 2Х75МЛ

SKU: 34010777
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =349ДЕН

349 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Паста за заби
Состав:Сода Бикарбона, Вода, Глицерин, Силика Хидрат, Кокамидрофил, Арома, Ксантан Гума, Содиум Флорид, Содиум Сакарин, Титаниум Диоксид, Лимонен.Natriev Fluorid 0,3152% w/w
Рок на употреба:3 год од датумот на производство
Начин на чување:Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Производител:GlaxoSmithKline
Увозник/Дистрибутер:Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*