.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИФ КРЕМ АБРАЗИВ ПИНК ФЛАУЕР 500МЛ

SKU: 30620292
Достапност: На залиха
92 ден 79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЦИФ КРЕМ ПИНК ФЛАУЕР 500МЛ
Anjonski sulfakanti pomalku od 5%,anjonski PAS,nejonski PAS,fenoxietanol,sapun,parfem,linalol,citronelol,xeksil cinamal
36 meseci
Да се чува подалеку од сончева светлина
Unilever
Kola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*