.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЦИПИРИПИ КРЕМ КЛАСИК 750 ГР

SKU: 07150241
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =40.27ДЕН

302 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Мешавина од какао и млечен крем-производ
Состав:Мешавина од какао и млечен крем-производ,шекер, палмино масло,обезмастено млеко во прав(9%),сурутка во прав,какао-прав со редуцирана содржина на какао-маслац,лешник 2%(4% во какао-крем)целосно хидрогенизиранирастителни масла(палмино, од маслодајна репка),емулгатор(соја лецитин)ароми
Рок на употреба:270 дена
Начин на чување: Да се чува на суво и темно место до 20 ' C
Производител:PARAĆINKA
Увозник/Дистрибутер:Нимекс доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*