.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИП СРЕДСТВО ЗА КАПЕЊЕ КОСА И ТЕЛО 400МЛ

SKU: 34330131
Достапност: На залиха
229 ден 215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хип Гел за миење коса и тело, сензитив ,400ml
Вода, хидрогенизиран скробен хидролизат, натриум кокоамфоацетат, кокамидопропил бетаин, лаурил гликозид, натриум хлорид, млечна киселина, глицерин, екстракт од семе од благ бадем, коко-глукозид, глицерил олеат, цинк сулфат, глицерил каприлат, хидрогенизиран палмин глицерид цитрат, Токоферол, лимонска киселина, парфем
450 дена од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Mibelle AG Швајцарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*