.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СОК ЈАБОЛКИ МОРКОВ МАНГО ПОРТОКАЛ 750 МЛ

SKU: 08051584
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =25.6ДЕН

192 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Сок од јаболко 56%, сок од портокал 25%, сок од морков 10%, пире од манго 8%, сок од лимон 1%. Сокот е пастеризиран.
Рок на употреба: 6 месеци
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*