.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СОК СВЕЖ КИВИ ЦЕЛЕР ЈАБОЛКА 750 МЛ

SKU: 08051583
banner
Достапност: На залиха
179 ден
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Ладно цеден сок од јаболко 77%, пире од киви 12%, сок од целер 8%, сок од лимон 2%, сок од ѓумбир 1%. Сокот е пастеризиран.
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*