.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СМУТИ МАЛИНИ И БОРОВИНКИ 250 ML

SKU: 08051579
banner
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Свежо исцеден сок од јаболко, пире од банана, пире од малини - 12%, пире од боровинки - 10%, пире од капини, сок од ананас, сок од лимон
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*