.
Menu Close

ФРОШ ОМЕКНУВАЧ БАДЕМОВО МЛЕКО 750МЛ

SKU: 30310340
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =20.27ДЕН

152 ден 89 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Омекнувач за алишта
5-15% katjonski surfaktanti, parfemi (linalol, eugenol, heksil cinemal, drugi parfemi), ekstrakti od bademi
2 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*