.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

SKU: 12600030
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г
58% ФЕРМЕНТИРАНО ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО, 22% СИРУТКА, 10% ОВОШНИ ДОДАТОЦИ (45% ОВОШНИ И ОВОШЕН СОК ОД КОНЦЕНТРИРАН СОК, ШЕЌЕР, ГЛУКОЗНО-ФРУКТАЛЕН СИРУП, КОНЦЕНТРАТ СО МОРКОВ, АРОМА) ШЕЌЕР, МОДИФИЦИРАН СКРОБ.
120 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +4°C ДО +20°C
ЗОТТ
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

84 ден
Слика од БАЛАНС ''ПЛУС" КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

БАЛАНС ''ПЛУС" КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

32 ден
Слика од ВИНСТОН ХСТАЈЛ ПЛАВО

ВИНСТОН ХСТАЈЛ ПЛАВО

110 ден