.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ ЛИМОН БАЛЗАМ ЗА САДОВИ 750МЛ

SKU: 30420061
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =16.67ДЕН

125 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент за садови
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Cocamidopropyl Betaine, N-Acyl, N-Methyl Glucamine, Coco-Glucoside, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Glycerin, Lactic Acid, Glycol Distearate, Dipropylene Glycol, Amide Polyglycol Ether, Parfum, Citrus Medica Limonum Flower/Leaf/Stem Extract, Colorant
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*