.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРИКОМ ГРАШОК ЗАМРЗНАТ 400Г

SKU: 17010268
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =20ДЕН

95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:грашок 400г
Состав:грашок 
Рок на употреба:6/30/2024
Начин на чување:во фрижидер на -18C
Производител:Фриком Београд
Увозник/Дистрибутер:Фриком Београд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*