.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО КРПИ ЗА ДОМАКИНСТВО 3 КОМ

SKU: 32110119
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крпи за домаќинство
80% viscose, 20% polypropylene
Неограничен
Да се чува на суво место
ИНТЕРКЛИН Србија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*