.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ФИЛИПС ЛЕД СИЈАЛИЦА 80В 230В Е27 ЛАДНА ДНЕВНА СВЕТ

SKU: 39100262
Достапност: На залиха
165 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЛЕД СИЈАЛИЦА
МЕТАЛ , СТАКЛО
10 ГОД.
СУВО И ТЕМНО МЕСТО
КИНА
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО - СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

25 Поени
115 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден