.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ ПОВЕР АКТИВЕ ПИНЕ ЛАВАНДЕР 4 Х 50 ГР

SKU: 30630503
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =315ДЕН

315 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТВРД БЛОК ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА ВЦ ШКОЛКА
Состав:30% АНЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, 5-15% НЕЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ, ПАРФЕМ (LAVANDER).
Рок на употреба:3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА СУВО ПОМЕЃУ +5°C И +40°C
Производител:ХЕНКЕЛ СРБИЈА ДОО, БУЛЕВАР ОСЛОБОЃЕЊА 383, 11000 БЕЛГРАД, СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК ДООЕЛ, КАЧАНИЧКИ ПАТ БР.254, 1000 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*