.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ КОКОСОВО МЛЕКО 250 МЛ

SKU: 34400976
Достапност: На залиха
110 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за туширање Кокосово млеко со екстракт од кокос. Нежната и свежа формула ја штити кожата од сушење и остава одлично чувство на мека кожа.
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Parfum, Coco-glucoside, Cocos nucifera fruit extract, Sorbitol, Prunus amygdalus dulcis oil, Yogurt, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Glycol distearate, Disodium laureth sulfosuccinate, Caprylyl/capryl glucoside, Laureth-4, Propylene glycol, Laureth-2, PEG-7 glyceryl cocate, PEG-40 hydrogenated castor oil, PEG-55 propylene glycol oleate, Sodium hydroxide, Citric acid, Benzyl salicylate, Hexyl cinnamal, Coumarin, Linalool, Butylphenyl methylpropional, Sodium benzoate, Sodium salicylate
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*