.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТОМИ ДИЛАЈТ МАЈОНЕЗ 220G ДОЈПАК

SKU: 16300149
Достапност: На залиха
51 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТОМИ ДИЛАЈТ МАЈОНЕЗ 220G ДУОПАК
ВОДА, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ОЦЕТ, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ШЕКЕР, СЕНФ (ВОДА,ОЦЕТ,СЕМЕ ОД СИНАП,СОЛ,ШЕКЕР,ЗАЧИИ,АРОМА), ЕКСТРАКТ ОД ЗАЧИНИ (ПИПЕРКА,КУРКУМА), СОЛ, МОДИФИЦИРАН СКРОБ, АРОМИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ : ЈАЈЦА И МЛЕКО. БЕЗ ГЛУТЕН.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

35 ден