.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ТИПСО ЕКСТРА 1350МЛ

SKU: 30520118
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

средство за садови
natrijev C10-16 alkiletoksi sulfat, kokos dietanolamid, kokos amidopropil betain
3 години
Да се чува подалеку од сончева светлина
САПОНИЈА ОСИЈЕК
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*