.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

СУПРАВИТ АЦЕ+ЗН+СЕ

SKU: 07130021
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =79ДЕН

99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВИТАМИНИ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ИМУНИТЕТ ЗА ЛУЃЕ КОИ ИМААТ ИНТЕНЗИВЕН НАЧИН НА ЖИВОТ.ДОДАТОК НА ИСХРАНА.ШУМЛИВ ВИТАМИН
VITAMIN C-180MG,EKSTRAKT OD PAPAJA-100MG, CINK-15MG,VITAMIN E-10MG, SELEN 30UG, FOLAT-400UG,PROVITAMIN A-2MG
2022
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
KENDY PHARMA BANKYA
KЕНДИ ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*