.
Menu Close

СКОПСКО СМУТ ЛИМ 6X0,5Л

SKU: 02210104
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =48.17ДЕН

%3
299 ден
289 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ:Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтрација од 100% арома хмељ, резултат на 90 –годишната иновација на Пивара Скопје во усовршување на процесот на производство
Состав:Bода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ
Рок на употреба:ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Начин на чување:НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*