.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

НЕСКАФЕ ГОЛД 75 ГР

SKU: 03220172
Достапност: На залиха
152 ден 135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ КАФЕ
РАСТВОРЛИВО КАФЕ, ПЕЧЕНО, МЕЛЕНО КАФЕ (3%)
18 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, ШВАЈЦАРИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

45 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден