.
Menu Close

СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

SKU: 02210038
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =13ДЕН

%20
65 ден
52 ден
01.07.2024 - 15.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Освежителен безалкохолен пијалак 60% (вода, фруктоза, сок од лимон (3,0%), сок од портокал (0.5%), екстракт од портокал, јаглероден диоксид, стабилизатори: гума арабика, палмино масло, и каруба гума, природна арома на лимон, антиоксиданс: аскорбинска киселина); светло пиво 40% (вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ)освежување.
Состав:Освежителен безалкохолен пијалак 60% (вода, фруктоза, сок од лимон (3,0%), сок од портокал (0.5%), екстракт од портокал, јаглероден диоксид, стабилизатори: гума арабика, палмино масло, и каруба гума, природна арома на лимон, антиоксиданс: аскорбинска киселина); светло пиво 40% (вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ)
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и ладно место
Производител:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*