.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

Р БЕЈБИ ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 64/1

SKU: 31030546
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =49ДЕН

49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Р БЕЈБИ ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 64/1
Состав: Вода, Феноксиетанол, PEG-7 Кокоглицериди, PEG-40 Хидрогенирано рицинусово масло, Парфем, Бензоева киселина, Натриум цитрат, Aloe Barbadensis Leaf екстракт, Дехидрооцетна киселина, Глицерил олеат, Глицерин, Лимонска киселина, Натриум бензоат, Аскорбинска киселина, Калиум сорбат, Натриум бисулфат, Бензил салицилат, Куамрин, Линалоол, Цитронелол, Хексил циннам-алдехид, D- Лимонен.
Рок на употреба:втиснат на амбалажата
Начин на чување:на температура до 25°C подалеку од директна сончева светлина
Производител:АЛКАЛОИД АД Скопје бул. ,,А. Македонски" бр.12 1000 Скопје, Република Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*