.
Menu Close

РОВНИ СМУД ПУСЛИЦИ БОРОВНИЦА 20ГР

SKU: 07112834
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =245ДЕН

49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Ровни СМУД Пуслици во чаша 25 гр. Боровница
Премиум квалитет. Рачно изработени. Изработени со љубов.
Состојки:Шеќер (шеќер од репка), пастеризирана белка од јајце, арома од боровница 1,2%, (шеќер, пченкарен скроб, ароми, екстракт од боровница, цвекло во прав, морков во прав, арома (ванилин), 0,4% бои (екстракт од сина спирулина).
Алергените се означени со задебелени и коси букви.
Рок на употреба:Втиснат на капачето
Начин на чување:Да се чува на суво и ладно место, подалеку од сончева светлина. ЛОТ бројот и рокот на упитреба се втиснати на капачето.
Производител: ЗЕХРА ГЛОБАЛ ГИДА ИТХ. ИХР. САН. ВЕ ТИЏ. ЛТД. ШТИ
Арифбеј Зубејде Ханим Џд. Но:67, 54580 Арифије, Сакарја, Туркије
Тел: +902642112562
Моб: +905321529305
info@zehrafood.com.tr
www.zehrafood.com.tr
Произведено во Туркије.
Филијала: Улица Ататурк 3 бр.:1 Спрат:1 34750 Аташехир/ Истанбул- Туркије
www.patiswiss.com.tr 444 4 692
Увозник/Дистрибутер:Рамсторе Македонија ДОО, ул. Св. Кирил и Методиј бр.13 Скопје, Р. Северна Македонија Тел. 02/3178-030

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*