.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИО МАРЕ ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160Г

SKU: 09050027
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =124.38ДЕН

272 ден
Овој производ има минимално количество од 1

РИО МАРЕ ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160Г
ТУНА, МАСЛИНОВО МАСЛО
5 ГОДИНИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
БОЛТОН АЛИМЕНТАРИ
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*