.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРИМА ПАК АЛУМИНИУМСКА ФОЛИЈА 30М

SKU: 32110137
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прима Пак Алуминиумска Фолија 30м Цврста Алуминиумска Фолија погодна за складирање и подготовка на храна. Со нејзината силна структура таа е особено отпорна од кинење и висока топлина. Храната ја одржува вкусна и топла. Не чувајте кисела и солена храна во алуминиумската фолија. Не е погодна за користење на температура над 220°С. Да се чува подалеку од дофат на деца.
Алуминиумска Фолија
неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Мелитта Група Германија
Новатекс Дооел, ул.Скупи 1а бр.13, Скопје, РСМ. Тел: 02/3097-153.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*