.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА СУПА АЛПСКА СО ГОВЕДСКО МЕСО 64Г

SKU: 05020037
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =82.81ДЕН

53 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ СУПА
ТЕСТЕНИНИ 47% (ДУРУМ ПЧЕНИЧЕН ГРИЗ, JAJЦA), ГОТВАРСКА СОЛ, МЕСНИ КНЕДЛИ 14% (ГОВЕДСКО МЕСО, ГОВЕДСКА ЛОЈ, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ПЧЕНИЧЕН ГРИЗ, СУШЕН КРОМИД, ГОТВАРСКА СОЛ, БЕЛКА ОД ЈАЈЦЕ ВО ПРАВ, ПАЛМИНA МАСТ, ЗАЧИНИ, JAJЦA ВО ПРАВ, ГОВЕДСКИ МЕСЕН ЕКСТРАКТ, ШЕЌЕР, ЛЕБНИ ТРОШКИ (ПЧЕНИЧНО БРАШНО, КВАСЕЦ, ГОТВАРСКА СОЛ), АНТИOКСИДАНТ (ЕКСТРАКТИ ОД РУЗМАРИН)), ШЕЌЕР, ПАЛМИНA МАСТ, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ЕКСТРАКТИ ОД КВАСЕЦ, МАЛТОДЕКСТРИН, СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК 1,7% (ЦРВЕНА ПИПЕРКА, КРОМИД, ЦЕЛЕР), СУШЕН ГОВЕДСКИ МЕСЕН ЕКСТРАКТ 1,7%, ГОВЕДСКА ЛОЈ, АРОМА, ЗАЧИНИ, БОЈА (КАРАМЕЛ ОБИЧЕН), ЛИСТ ОД МАГДОНОС.МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО ВО ТРАГОВИ.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПОДРАВКА ДД А.СТРАЧЕВИЦА 32, 48000 КОПРИВНИЦА, ХРВАТСКА
УВОЗНИК : ПОДРАВКА ДООЕЛ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЗОНА ЌОЈЛИЈА, УЛ 9 БР4, 1043 ПЕТОВЕЦ - СКОПЈЕ Р.С.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*