.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИОНИР КЕКС 750 ГР

SKU: 07130203
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =17.2ДЕН

129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Бисквити пионир 750 гр
Состав: ПЧЕНИЧНО БРАШНО,ШЕЌЕР, ПАЛМИНО МАСЛО,ГЛИКОЗЕН СИРУП,ПЧЕНИЧЕН СКРОБ,КВАСЕЦ, СОНЧОГЛЕД ЛЕТИЦИН,СОЛ,МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО И ЛЕШНИК И ТРАГОВИ ОД СУСАМ И СОЈА
Рок на употреба: 365 ДЕНА
Начин на чување: НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
Производител: ПИОНИР СУБОТИЦА
Увозник/Дистрибутер: ПИОНИР МАКЕДОНИЈА/ ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*