.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАСКАЛИН КАФЕ 200 ГР

SKU: 03210021
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =47.5ДЕН

95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПАСКАЛИН КАФЕ
МЕШАВИНА ОД ОДБРАНИ СОРТИ КАФЕ
12 МЕСЕЦИ
ПО ОТВАРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЗАТВОРЕН САД
ДЕВОЛЛИ ЦОРПОРАТИОН
ДЕВОЛЛИ ЦОРПОРАТИОН ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*